دغدغه استکبار جهانی

دغدغه استکبار جهانی

میشل هوئلیک اسلام ستیز فرانسوی:
جنگ بر ضد اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ندارد فقط با فاسد کردن آنها میتوان به پیروزی رسید به جای بمب بر سر مسلمانان دامن کوتاه فرو بریزیم....

مارتین ایندیک محقق آمریکایی اسلام و آمریکا:
دیگر وقت آن نیست که دانشجویان را به خیابان بکشانیم. بلکه باید چادر از سر زنان برداشت و از این طریق می توان نظام اسلامی ایران را نابود کرد.


مستر همفر جاسوس انگلیسی در کشورهای اسلامی:
زنان مسلمان دارای حجابی محکم هستند که نفوذ فساد در میان آنها ممکن نیست. باید آنها را فریب داد و از زیر چادر بیرون کشید.پس از آنکه زنان را از چادر بیرون آوردیم باید جوانان را تحریک کنیم که دنبال آنها بیفتند تا در میان مسلمانان فساد رواج یابد. برای پیشبرد این نقشه لازم است اول زنان غیر مسلمان را از حجاب بیرون آوریم تا زنان مسلمان از آنها یاد بگیرند. 

/ 3 نظر / 13 بازدید
mahmood

بد شده ایم ! از وقتی شروع کردیم به قربانت بروم های تایپی به دوستت دارم های اس ام اسی به عاشقتم های وایبری ، ویچتی ، لاینی ... از وقتی هر کدام از کانتکت لیستمان چیزی فرستاد و قلب های سرخ را روانه ی تکست کردیم و عشقم و عزیزم و گلم صدایش کردیم فرقی هم نمیکرد که باشد دیگر کلمات دم دستی ترین ترفندمان شد کلماتی که مقدسند که معجزه میکنند افتادند زیر دست و پا ... فرقی برایمان نکرد که چه کسی باشد از چه جنسی باشد فقط اینکه باشد و دمی بگذرد برایمان کفایت کرداز وقتی لبخند زدیم و بوسیدیم و نوازش کردیم و آنسوی ماجرا پیچیدیم و پیچاندیم و به زرنگی خودمان آفرین گفتیم حال خیلی هامان خوب نیست این روزها دردناک است حال و روزمان دردمان درمان دارد کمی صداقت

راحله

داستان از آنجا شروع شد که... تو اسم تمام هرزگی هایت را آزادی گذاشتی . . . و من از آنجا بی غیرت شدم که... فکر میکردم به تمدن رسیده ام ! --- فدای اون روی ماهت واقعا دلت برا اون لحظه های با خدا بودن تنگ نشده...؟ واسه اون حجاب ناز دوران کودکی؟ آهای گل پسر... دلت واسه اون غیرت دوست داشتنیت تنگ نشده که... وقتی می خواستی با یک خانم حرف بزنی... این پا و اون پا میشدی... لپ های نازت گل مینداخت.. زبون گلت لکنت می گرفت... ولی الان اسمشو گذاشتی لارج بودن...! درسته...؟

راستگو

دقیقا بلای آندلس دارد به سرمان می آید (آندلیزه کردن کشورهای اسلامی)